Силабус дисципліни «Українська мова (за професійним спрямуванням)» для студентів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти на гуманітарному факультеті спеціальності: 035 Філологія Спеціалізація /Освітня програма : 035.041 "Германські мови та літератури (переклад включно), перша - англійська"

UK: Наведено силабус дисципліни «Українська мова (за професійним спрямуванням)» для студентів гуманітарного факультету спеціальності 035 Філологія Спеціалізація /Освітня програма : 035.041 "Германські мови та літератури (переклад включно), перша - англійська" EN: Syllabus of the discipline « Ukrainian language for specific purposes » for students of the humanities faculty specialty 035 Philology Specialization/Educational program: 035.041 "Germanic languages and literatures (including translation), the first is English" RU: Приведен силабус дисциплины "Украинский язык профессионального назначения " для студентов гуманитарного факультета специальности 035 Филология Специализация /Образовательная программа : 035.041 "Германские языки и литературы (включая перевод), первый - английский"

Силабус навчальної дисципліни «Українська мова (за професійним спрямуванням)» для студентів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти на гуманітарному факультеті Спеціальність: 035 Філологія Спеціалізація /Освітня програма : 035.041 "Германські мови та літератури (переклад включно), перша - англійська" / Г.С.Онуфрієнко. Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2022. - 13 с.

Характеристика і зміст дисципліни, Критерії оцінювання, Політика курсу, Characteristics and content of the discipline, Evaluation criteria, Course policy, Характеристика и содержание дисциплины, Критерии оценивания, Политика курса