Положення про кафедру двигунів внутрішнього згорання

Authors

Кафедра двигунів внутрішнього згорання
Кафедра двигателей внутреннего сгорания
Department of internal combustion engines

UK: «Положення про кафедру двигунів внутрішнього згорання транспортного факультету ЗНТУ» розроблене відповідно до чинного законодавства України і є документом, який регламентує діяльність кафедри двигунів внутрішнього згорання Запорізького національного технічного університету. EN: "Regulations on the Department of Internal Combustion Engines of Zaporizhzhya National Technical University" designed according to the current legislation of Ukraine. It is a document which regulates the activity of the Department of Internal Combustion Engines of Zaporizhzhya National technical University. RU: «Положение о кафедре двигателей внутреннего сгорания Запорожского национального технического университета» разработано в соответствии с действующим законодательством Украины и является документом, регламентирующим деятельность кафедры двигателей внутреннего сгорання Запорожского национального технического университета.

Положення про кафедру "Двигунів внутрішнього згорання" є документом, який регламентує діяльність кафедри "Двигунів внутрішнього згорання" Запорізького національного технічного університету

положення, кафедра двигунів внутрішнього згорання, структура, права, provisions, internal combustion engines department, structure, rights, положение, кафедра двигателей внутреннего сгорания