Конспект лекцій з дисципліни «Фінансовий контролінг у сфері бізнесу»

UK: Метою вивчення даної навчальної дисципліни є формування у студентів теоретичних знань, пов'язаних із концепцією фінансового контролінгу, практичних навичок прийняття управлінських рішень на основі контролінгової інформації та професійних компетентностей щодо організації фінансового контролінгу на підприємстві EN: The purpose of this discipline is to develop students' theoretical knowledge related to the concept of financial controlling, practical management decision-making skills based on controlling information and professional competencies in the organization of financial control at the enterprise. RU: Целью изучения данной учебной дисциплины является формирование у студентов теоретических знаний, связанных с концепцией финансового контроллинга, практических навыков принятия управленческих решений на основе контроллинговой информации и профессиональных компетенций по организации контроллинга на предприятии.

Конспект лукцій з дисципліни «Фінансовий контролінг у сфері бізнесу» для здобувачів вищої освіти за освітнім ступенем «бакалавр» денної та заочної форм навчання спеціальностей 072 « Фінанси, банківська справа та страхування»/ уклад. І.Є.Андрющенко. – Запоріжжя: НУЗП, 2019.- 82с.