UK: Дані методичні вказівки призначені для вивчення та практичного освоєння студентами усіх форм навчання основ роботи з системою ARCGIS 9.1. EN: These are methodical instructions for studying and practical use of basics work with ARCGIS 9.1 system. RU: Данные методические указания предназначены для изучения и практического освоения студентами всех форм обучения основам работы с системой ARCGIS 9.1.

Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт з дисципліни “Геоінформаційні системи” для студентів напряму 6.050103 “Програмна інженерія” денної форми навчання (всіх формнавчання) / Уклад.: Степаненко О.О., Качан О.І., Скачко Л.П. – Запоріжжя: ЗНТУ, 2012. – 39 с.

сервіс, геоінформаційні системи, таблиці, система ARCGIS, навігатор, service, geoinformation systems, tables, ARCGIS system, navigator, сервис, геоинформационные системы, таблицы, навигатор