Методичні вказівки з виконання лабораторних робіт № 1, 2, 3 "Автоматизація на основі контролерів S7-200 фірми SIEMENS" з дисципліни «Програмно-технічні комплекси засобів автоматизації» для студентів всіх форм навчання освітньої програми «Промислова автоматика» спеціальності 174 «Автоматизація, комп'ютерно-інтегровані технології та робототехніка».

UK: Методичні вказівки складаються з трьох розділів і мають рекомендації до виконання лабораторних робіт з дисципліни «Програмно-технічні комплекси засобів автоматизації». EN: Methodological instructions consist of three sections a and have recommendations for performing laboratory work in the discipline " Software and hardware complexes of automation equipment ".

Методичні вказівки з виконання лабораторних робіт № 1, 2, 3 "Автоматизація на основі контролерів S7-200 фірми SIEMENS" з дисципліни «Програмно-технічні комплекси засобів автоматизації» для студентів всіх форм навчання освітньої програми «Промислова автоматика» спеціальності 174 «Автоматизація, комп'ютерно-інтегровані технології та робототехніка. / Укладачі: Кулинич Е.М., Осадчий В. В. - Запоріжжя: ЗНТУ, 2023. -86с.

software and hardware complexes of automation equipment, PLC, controller, programming, програмно-технічні комплекси засобів автоматизації, ПЛК, контролер, програмування