UK: Наведено методичні рекомендації щодо виконання самостійної роботи з курсу „Глобальна економіка”, рекомендовану літературу. EN: The methodical recommendations for independent work on the course "Global economy", recommended literature are given. RU: Приведены методические рекомендации по выполнению самостоятельной работы по курсу "Глобальная экономика", рекомендованная литература.

Методичні вказівки до виконання самостійної роботи з курсу «Глобальна економіка» для студентів економіко-гуманітарного інституту факультету економіки та управління денної та заочної форми навчання спеціальностей 075 Маркетинг (освітня програма „Маркетинг”), 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність (освітня програма „Організація торгівлі та комерційна логістика”) / уклад.: д.е.н., проф. В. Г. Прушківський , к.е.н., доц. Н. О. Афендікова , к.н. з держ. упр. доц. В. І Юрченко . – Запоріжжя : ЗНТУ, 2017. – 66 с.

independent work, global economics, самостійна робота, глобальна економіка, самостоятельная работа, глобальная экономика