Методичні вказівки до самостійної роботи і модульних контролів з дисципліни «Допоміжне обладнання для наплавлення» напрямку підготовки 6.050504 «Зварювання»

UK: Наведені методичні рекомендації та вказівки до самостійної роботи і модульних контролів з дисципліни «Допоміжне обладнання для наплавлення» напрямку підготовки 6.050504 «Зварювання» EN: These guidelines and instructions for self-study module control and discipline "Accessory equipment for welding" field of training 6.050504 "Welding " RU: Приведены методические рекомендации и указания к самостоятельной работе и модульным контролям по дисциплине «Вспомогательное оборудование для наплавки» направления подготовки 6.050504 «Сварка»

Методичні вказівки до самостійної роботи і модульних контролів з дисципліни "Допоміжне обладнання для наплавлення" напрямку підготовки 6.050504 "Зварювання" для студентів спеціальності 7.05050403 "Відновлення та підвищення зносостійкості деталей і конструкцій" усіх форм навчання / уклад. М. Ю. Осіпов. – Запоріжжя : ЗНТУ, 2015. – 10 с.

експлуатація, обслуговування, пристосування, напилення, наплавлення, методика розрахунку, сила притиску, базування, exploitation, service, adaptation, spraying, surfacing, method of calculation, the power clamp, basing, эксплуатация, обслуживание, приспособление, напыление, наплавка, методика расчета, прижимное усилие, базирование