UK: Надання студентам цілісних знань про основи машинобудування без яких неможливе подальше вивчення машинобудування. EN: Providing students with complete knowledge of basic machines did not work without the ability to provide more engineering. RU: Предоставление студентам целостных знаний об основах машиностроения без которых невозможно дальнейшее изучение машиностроения.

Конспект лекцій з дисципліни «Технологічні основи машинобудування» для студентів спеціальності 131 «Прикладна механіка» усіх форм навчання / уклад.: Вишнепольський Є.В., – Запоріжжя: НУЗП, 2020 – 94 с.

Основи машинобудування, Машинобудування, ТОМБ, Заготовка, Fundamentals of mechanical engineering, Engineering, TFME, Billet, Основы машиностроения, Машиностроение, ТОМБ, Заготовка