UK: Наведено методичні рекомендації та вказівки до виконання самостійної роботи з дисципліни «Комп’ютерна схемотехніка та архітектура комп’ютера» EN: The guidelines and instructions for independent work in the discipline "Computer Circuitry and Computer Architecture" are given RU: Приведены методические рекомендации и указания к выполнению самостоятельной работы по дисциплине «Компьютерная схемотехника и архитектура компьютера»

Методичні вказівки до виконання самостійної роботи з дисципліни «Комп’ютерна схемотехніка та архітектура комп’ютера» для студентів спеціальності 122 «Комп’ютерні науки» усіх форм навчання / улад.: Корнієнко С.К. – Запоріжжя : НУ «Запорізька політехніка», 2020. –14 с.

самостійна робота, реферат, самоконтроль, тестування, independent work, abstract, self-control, tested, самостоятельная работа, реферат, самоконтроль, тестирование