Методичні вказівки з вивчення дисципліни «Основи метрології та електричні вимірювання» та виконання контрольної роботи для студентів спеціальності 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка заочної форми навчання.

Authors

Назарова, Олена Сергіївна
Nazarova, Olena S.
Назарова, Елена Сергеевна

UK: Методичні вказівки містять основні питання, вихідні дані та задачі контрольної роботи (КР), а також рекомендації щодо вивчення дисципліни «Основи метрології та електричні вимірювання» у відповідності до навчальних планів ОКР бакалаврів. EN: The guidelines contain basic questions, baseline data and tasks of control work (CW), as well as recommendations for the study of the discipline "Fundamentals of metrology and electrical measurements" in accordance with the curriculum of the Bachelor's Degree. RU: Методические указания содержат основные вопросы, исходные данные и задачи контрольной работы (КР), а также рекомендации по изучению дисциплины «Основы метрологии и электрические измерения» в соответствии с учебными планами ОКР бакалавров.

Методичні вказівки з вивчення дисципліни «Основи метрології та електричні вимірювання» та виконання контрольної роботи для студентів спеціальності 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка заочної форми навчання / уклад: О.С. Назарова. - Запоріжжя : ЗНТУ, 2017. – 23 с.

metrology, electrical measurements, microprocessor, diagnosis, метрологія, електричні вимірювання, мікропроцесор, діагностування, метрология, электрические измерения, микропроцессор, диагностирование