Методичні вказівки до лабораторних робіт з дисципліни «Автоматизація технологічних комплексів» для студентів спеціальності 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка освітньої програми «Електромеханічні системи автоматизації та електропривод» денної форми навчання. Частина ІІІ.

UK: Методичні вказівки містять опис п’яти лабораторних робіт з дисципліни АВТОМАТИЗАЦІЯ ТЕХНОЛОГІЧНИХ КОМПЛЕКСІВ у відповідності до навчальних планів ОКР бакалаврів. EN: The guidelines contain a description of five laboratory work in the discipline of AUTOMATION TECHNOLOGICAL COMPLEXES in accordance with the Bachelor's Degree Programs. RU: Методические указания содержат описание пяти лабораторных работ по дисциплине АВТОМАТИЗАЦИЯ ТЕХНОЛОГИЧЕСКИХ КОМПЛЕКСОВ в соответствии с учебными планами ОКР бакалавров.

Методичні вказівки для виконання лабораторних робіт з дисципліни «Автоматизація технологічних комплексів» для студентів спеціальності 141 – ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКА, ЕЛЕКТРОТЕХНІКА ТА ЕЛЕКТРОМЕХАНІКА освітньої програми «Електромеханічні системи автоматизації та електропривод» усіх форм навчання. Частина ІІІ. /Укл: В.В. Осадчий, О.С. Назарова, С.С. Шульженко, М.О. Олєйніков - Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2022. – 30 с.

microprocessor controller, automation, control systems, pneumatic manipulator, мікропроцесорний регулятор, автоматизація, системи керування, пневматичний маніпулятор, микропроцессорный регулятор, автоматизация, системы управления, пневматический манипулятор