Authors

Онуфрієнко, Галина Сергіївна
Onufrienko, Halyna S.
Онуфриенко, Галина Сергеевна

UK: Сформульовано методичні рекомендації до виконання завдань для самостійної та індивідуальної роботи, наведено варіанти контрольних робіт з дисципліни «Риторика» EN: Methodical recommendations are prcovided to performane of tasks on independent work, variants of examination on discipline of «Rhetoric» RU: Сформулированы методические рекомендации к выполнению заданий для самостоятельной и индивидуальной работы, варианты контрольных работы по дисциплине «Риторика»

Риторика: методичні рекомендації до самостійної роботи і варіанти комплексної контрольної роботи для студентів економіко-гуманітарних спеціальностей заочної і денної форм навчання / уклад. Онуфрієнко Г.С. – Запоріжжя: ЗНТУ, 2014. – 46 с.

риторика, риторична культура, закони риторики, публічний виступ, rhetoric, rhetorical culture, public speech, conviction, риторика, риторическая культура, законы риторики, публичное выступление