Медіакритичні аспекти дослідження політичних ток-шоу

Київський національний університет культури і мистецтв, Інститут журналістики і міжнародних відносин

UK: У статті окреслено специфіку функціонування і форматування політичного ток-шоу в контексті сучасного медіакритичного дискурсу. EN: The article outlines the specificity of functioning and formatting the political talk shows in the context of contemporary media critical discourse. RU: В статье обозначена специфика функционирования и форматирования политических ток-шоу в контексте современного медиакритического дискурса.

Островська Н. В., Медіакритичні аспекти дослідження політичних ток-шоу / Н. В. Островська // Комунікаційні технології : наук. журн. / [наук. ред. О. М. Холод]. – Т. 4. –– К. : КНУКіМ, 2014. – С. 270–274.

format, media critical discourse, political talk show, manipulation technology, image technologies, формат, медіакритичний дискурс, політичне ток-шоу, маніпуляційні технології, іміджеві технології, медиакритический дискурс, политическое ток-шоу, манипуляционные технологии, имиджевые технологии