UK: Наведено методичні рекомендації та вказівки до виконання лабораторних робіт з дисципліни «Проектування баз даних» EN: An guidelines and instructions for laboratory work on discipline "Database Design" RU: Приведены методические рекомендации и указания к выполнению лабораторных работ по дисциплине «Проектирование баз данных»

Проектування баз даних. Методичні вказівки до лабораторних робіт. Частина 2. Для слухачів спеціальності 7.080403 “Програмне забезпечення автоматизованих систем” факультету післядипломної освіти / уклад.: С. К. Корнієнко. – Запоріжжя : ЗНТУ, 2003. - 62 с.

база даних, таблиця, запит, форма, макрос, звіт, databas, table, query, repoformrt, report, macros, базы данных, таблица, запрос, отчет