Методичні вказівки та завдання з курсу «Методи теоретичної фізики. Механіка»

UK: Методичні вказівки містять теоретичні відомості, індивідуальні завдання з курсу “Методи теоретичної фізики”, розділ “Механіка”, та приклади їх виконання для студентів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 124 “Системний аналіз” для всіх форм навчання. Розглядаються класичні рівняння руху, закони збереження: енергії, імпульсу та моменту імпульсу, інтегрування рівнянь руху, малі коливання, рух твердого тіла. Methodical instructions contain theoretical information, individual tasks for the course "Methods of Theoretical Physics", the section "Mechanics", and examples of their solution for students of the first (bachelor's) level of higher education in the specialty 124 "Systems Analysis" for all forms of education. The classical equations of motion, conservation laws: energy, momentum and angular momentum, integration of equations of motion, small oscillations and motion of a rigid body are considered. RU: Методические указания содержат теоретические сведения, индивидуальные задания по курсу "Методы теоретической физики", раздел "Механика", и примеры их выполнения для студентов первого (бакалаврского) уровня высшего образования по специальности 124 "Системный анализ" для всех форм обучения. Рассматриваются классические уравнения движения, законы сохранения: энергии, импульса и момента импульса, интегрирование уравнений движения, малые колебания, движение твердого тела.

Методичні вказівки та завдання з курсу “Методи теоретичної фізики” для студентів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 124 “Системний аналіз” для всіх форм навчання. Механіка /Укл.: Г.В. Корніч, О.О.Подковаліхіна, О.В. Кривцун, Д.В.Широкорад, В.І. Кіпріч. – Запоріжжя: НУ “Запорізька політехніка”, 2021. – 60 с.

Classical Newtonian equations of motion, Conservation low of energy, Conservation low of momentum, Conservation low of angular momentum, Small-angle oscillations, Equations of motion of the rigid body, Inertia tensor, Kinetic and potential energies, Класичні рівняння руху Ньютона, Закон збереження енергії, Закон збереження імпульсу, Закон збереження моменту імпульсу, Малі коливання, Рівняння руху твердого тіла, Тензор інерції, Кінетична і потенціальна енергії, Классические уравнения движения Ньютона, Закон сохранения энергии, Закон сохранения импульса, Закон сохранения момента импульса, Малые колебания, Уравнения движения твердого тела, Тензор инерции, Кинетическая и потенциальная энергии