Методичні вказівки до самостійної роботи студентів з дисципліни «Основи релейного захисту та автоматики» для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти зі спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка».

НУ «Запорізька політехніка»

UK: Методичні вказівки призначені для самостійної роботи студентів з дисципліни «Основи релейного захисту та автоматики» для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти зі спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка». EN: The methodical pointing is intended for to independent work of students on discipline "Fundamentals of relay protection and automation" for competitors the first(bachelor) level higher education on speciality a 141 "Electroenergy, electrical engineering and electromechanics" RU: Методические указания предназначены для самостоятельной работе студентов по дисциплине «Основы релейной защита и автоматики» для соискателей первого (бакалаврского) уровня высшего образования по специальности 141 «Электроэнергетика, электротехника и электромеханика».

Методичні вказівки до самостійної роботи студентів з дисципліни «Основи релейного захисту та автоматики» для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти зі спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» / Укл.: П.В. Махлін. – Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2022. – 11 с.

methodical instructions, transients in power systems, electrotechnical systems of electricity consumption, electric power, методичні вказівки, основи релейного захисту та автоматики, електроенергетика, електотехніка та електромеханіка, електрична енергія, методические указания, основы релейной защиты и автоматики, електроэнергетика, электротехника и электромеханика, электрическая энергия