UK: Розглянуті питання з визначених тем з дисципліни «Страховий менеджмент» EN: Considered questions on certain topics from the discipline "Insurance Management"

Методичні рекомендації для самостійної роботи студентів з дисципліни «Страховий менеджмент» для здобувачів вищої освіти за освітнім ступенем бакалавр зі спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» всіх форм навчання / Укл.: В.Г. Бабенко-Левада, – Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2023. – 42 с.

Страхування, Підприємство, Страховий менеджмент, управління, Insurance, Enterprise, Insurance management, management