Теорія держави і права

Рекламо-видавниче агентство «Просвіта»

UK: Це видання підготовлено відповідно до програми навчального курсу «Теорія держави та права» у вишах. Навчальний характер визначив зміст посібника, форму його викладу та композицію матеріалу. У роботі викладено теоретичний матеріал з кожної теми, подано тестові завдання до кожної з них. Навчальний посібник підготовлено з урахуванням вимог сучасної методології, відображає плюралізм підходів до державно-правової проблематики. EN: This publication has been prepared in accordance with the program of course "Theory of State and Law" in universities. Educational character defined contents guide its form of presentation and composition of the material. This paper presents a theoretical material on each topic, given tests to each of them. The manual was prepared to meet the requirements of modern methodology reflects the pluralism of approaches to public and legal issues. RU: Это издание подготовлено в соответствии с программой учебного курса «Теория государства и права» в вузах. Обучающий характер определил содержание пособия, форму его изложения и композицию материала. В работе изложен теоретический материал по каждой теме, представлены тестовые задания к каждой из них. Учебное пособие подготовлено с учетом требований современной методологии, отражает плюрализм подходов к государственно-правовой проблематике.

Саміло Г.О.Теорія держави і права: Навчальний посібник / Г.О. Саміло. –Запоріжжя: Просвіта, 2010. – 348 с.

state, law, theory of state, theory of law, держава, право, теорія держави, теорія права, государство, право, теория государства, теорія права