Методичні вказівки до виконання курсової роботи з дисципліни "Теоретичні основи електротехніки" для студентів спеціальності 141 "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка" "Аналіз електричних кіл постійного та синусоїдного струму"

UK: Наведено завдання до курсової роботи з дисципліни ТОЕ "Аналіз електричних кіл постійного та синусоїдного струму", приклад виконання курсової роботи. EN: Tasks for the course work on TEE subject "Analysis of electrical circuits of direct and sinusoidal current" are given, an example of the course work is given.

Методичні вказівки до виконання курсової роботи з дисципліни "Теоретичні основи електротехніки" для студентів спеціальності 141 "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка" денної та заочної форм навчання "Аналіз електричних кіл постійного та синусоїдного струму" / Укл.: В.В. Козлов, О.В. Набокова. - Запоріжжя: НУ "Запорізька політехніка", 2023. – 46 с.

Постійний струм, Метод контурних струмів, Метод вузлових потенціалів, Метод еквівалентного генератора, Direct current, Mesh-current method, Node-analysis method, Thevenin’s method