UK: Наведено методичні вказівки до виконання контрольної роботи для студентів технічних спеціальностей заочної форми навчання з дисципліни “Вища математика” EN: Methodological instructions for the performance of the control work for students of technical specialties of the correspondence form of education in the discipline "Higher Mathematics" are given.

Методичні вказівки та розрахунково-графічні завдання для контрольної роботи з вищої математики за темами: інтегральне числення, диференціальні рівняння, теорія рядів для студентів технічних спеціальностей заочної форми навчання / Укл.: І.С. Пожуєва, Т.І. Левицька, Г.А. Шишканова. – Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2023. – 88 с.

інтеграл, диференційне рівняння, ряд, збіжність, integral, differential equation, series, convergence