Робоча програма дисципліни «Міжнародні економічні відносини» для здобувачів вищої освіти спеціальності 073 «Менеджмент», освітня програма (спеціалізація) «Менеджмент організацій та адміністрування», ОС «Бакалавр».

UK: Наведено мета, завдання, загальні та фахові компетенції, програмні результати навчання, структура навчальної дисциплидисципліник тем семінарських занять, методи організації процесу навчання та контролю, рекомендована література та джерела. EN: The purpose, tasks, general and professional competencies, program learning outcomes, structure of the academic discipline of seminar topics, methods of organizing the learning and control process, recommended literature and sources are given. RU: Приведены цели, задачи, общие и профессиональные компетенции, программные результаты обучения, структура учебной дисциплидисциплиник тем семинарских занятий, методы организации процесса обучения и контроля, рекомендованная литература и источники.

Робоча програма дисципліни «Міжнародні економічні відносини» для здобувачів вищої освіти спеціальності 073 «Менеджмент», освітня програма (спеціалізація) «Менеджмент організацій та адміністрування» ,ОС «Бакалавр» / Укл.:Ситников М.М.– Запоріжжя: НУЗП, 2021. – 28 с.

міжнародна економіка, економічні відносини, світовий ринок, зовнішньоекономічна діяльнисть, international economics, international division of labor, world market, foreign economic activity, международная экономика, экономические отношения, мировой рынок, внешнеэкономическая деятельность