UK: Наведено мета, завдання, загальні та фахові компетенції, програмні результати навчання, структура навчальної дисципліни, перелік тем семінарських занять, методи організації процесу навчання та контролю, рекомендована література та джерела. EN: The goal, tasks, general and professional competencies, program results of training, structure of the academic discipline, a list of topics for seminars, methods of organizing the process of learning and control, recommended literature and sources are given. RU: Приведены цель, задачи, общие и профессиональные компетенции, програмные результати обучения, структура учебной дисциплины, перечень тем семинарских занятий, методы организации процесса обучения и контроля, рекомендованная литература и источники.

Робоча програма навчальної дисципліни «Теорія і практика економічного аналізу» для підготовки здобувачів вищої освіти ОС «Бакалавр» галузі знань 07 «Управління та адміністрування», спеціальності 073 «Менеджмент», освітня програма (спеціалізація) «Менеджмент організацій і адміністрування» / Укл.: О.Г. Лищенко – Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2021. – 16 с.

економічний аналіз, комплексний аналіз, економічні показники, чинники, economic analysis, complex analysis, economic indicators, factors, экономический анализ, комплексный анализ, экономические показатели, факторы