UK: Методичні вказівки містять відомості до виконання лабораторних робіт з дисципліни "Основи теорії плавки та виробництва виливків (кольорові метали)". EN: Methodical guidelines contain information for laboratory works of disciplines «Theoretical fundamentals of melting and casts production (non-ferrous metals)». RU: Методические указания содержат сведения для выполнения лабораторных работ по дисциплинам “Основы теории плавки и производства отливок (цветные сплавы)”.

Методичні вказівки до лабораторних робіт з дисципліни "Основи теорії плавки та виробництва виливків (кольорові метали)" для студентів за напрямом підготовки 6.050402 "Ливарне виробництво" всіх форм навчання для підготовки бакалаврів / Укладачі: Є.М. Парахнєвич, В.М. Сажнєв, С.В. Тирса. - Запоріжжя: ЗНТУ, 2015. - 38 с.

модифікування, плавильна піч, кольоровий метал, рафінування, мікроструктура, модифицирование, плавильная печь, цветной металл, рафинирование, микроструктура, мodification, мelting furnace, non-ferrous metal, refinement, мicrostructure