UK: Наведені методичні вказівки до виконання практичних робіт з дисципліни «Інтелектуальний аналіз даних» EN: Methodical instructions for practical work on discipline «Data Mining» is presented RU: Приведены методические указания для выполнения практических работ по дисциплине «Интеллектуальный анализ данных»

Методичні вказівки до виконання практичних робіт з дисципліни "Інтелектуальний аналіз даних" для студентів спеціальності 122 «Комп’ютерні науки» / уклад. Т. В. Федорончак – Запоріжжя : ЗНТУ, 2017. – 44 с.

інтелектуальний аналіз даних, класифікація, кластеризація, пошук асоціативних правил, регресія, data mining, classification, clustering, associative rules mining, regression, интеллектуальный анализ данных, классификация, кластеризация, поиск ассоциативных правил, регрессия