Конспект лекцій з дисципліни з дисципліни «Комп’ютерене моделювання»

UK: Наведено конспект лекцій з дисципліни «Комп’ютерене моделювання» EN: These synopsis of lectures on the discipline "Computer simulation" RU: Приведен конспект лекций по дисциплине «Компьютерное моделирование»

Конспект лекцій з дисципліни “Комп’ютерне моделювання” для студентів спеціальності 131 «Прикладна механіка» (освітня програма «Технології машинобудування») усіх форм навчання / уклад. О. Б. Козлова – Запоріжжя : ЗНТУ, 2018 – 58 с.

коп’ютерне моделювання, панель інструментів, дерево побудови, ескіз, поверхня, твердотільна модель, computer modeling, toolbar, tree of construction, sketch, surface, solid state model, компьютерное моделирование, панель инструментов, дерево построений, эскиз, поверхность, твердотельная модель