Лабораторні работи студентів з технологічних основ машинобудування

UK: Наведені методичні рекомендації і вказівки для виконання лабораторних робіт по дисципліні "Технологічні основи машинобудування". EN: Methodical recommendations and instructions for laboratory work on discipline "Technological bases of engineer". RU: Приведены методические рекомендации и указания по лабораторным работам дисциплины "Технологические основы машиностроения".

Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт з дисципліни «Технологічні основи машинобудування» для студентів спеціальності 131 «Прикладна механіка» (спеціалізація «Обладнання та технології ливарного виробництва») усіх форм навчання. / Укл.: О.В. Алексєєнко. – Запоріжжя: ЗНТУ, 2016 – 61 с.

технологія, машинобудування, верстат, інструмент, різець, кути загострення, точність обробки деталей, похибки обробки, зношення інструменту, пружні віджимання, точність складання, technology, engineer, precision processing parts, errors of processing, tool wear, elastic forcing out, precision assembly, технология, машиностроение, станок, инструмент, резец, угол заточки, точность обработки детали, погрешность обработки, износ инструмента, упругие отжатия, точность сборки, machine, tool, cutter, cutting-point angles