UK: Наведені методичні рекомендації для дипломного проектування “Оцінка економічної ефективності технічних рішень” для студентів зі спеціальності 131 «Прикладна механіка» освітньої програми «Технології машинобудування» усіх форм навчання EN: Methodological recommendations for diploma design "Estimation of the economic efficiency of technical solutions" for students from the specialty 131 "Applied mechanics" of the educational program "Technology of mechanical engineering" of all forms of education are given.

Методичні рекомендації для дипломного проектування “Оцінка економічної ефективності технічних рішень” для студентів зі спеціальності 131 «Прикладна механіка» освітньої програми «Технології машинобудування» усіх форм навчання / Укл. Г.В. Пухальська - Запоріжжя: НУ«Запорізька політехніка», 2023 - 44 с.