2023

Національний університет «Запорізька політехніка»

UK: Наведено методичні рекомендації щодо самостійної роботи з вивчення дисципліни «Управління проєктами» EN: Methodical recommendations over are brought for the independent study of discipline " Project management "

Методичні рекомендації до самостійної роботи з вивчення дисципліни «Управління проєктами» для студентів спеціальності 131 «Прикладна механіка» освітньої програми «Технології машинобудування» галузі знань «Механічна інженерія» всіх форм навчання / Укл. С.І. Дядя, Л.О. Тумарченко – Запоріжжя: НУЗП, 2023. – 19 с.

проєкт, ініціація проєкту, планування проєкту, виконання проєкту, project, project initiation, project planning, implementation of the project