UK: Навчально-методичний посібник містить усі необхідні за вимогами Болонського процесу матеріали (теоретичні засади, дефініції базових понять, тематика і проблематика занять, питання до підсумкового контролю, креативні завдання, методичні рекомендації, тести, література). EN: Study guide contains all necessary materials (theoretical basis, definitions of basic concepts, themes and issues of lectures, questions to the final control, creative tasks, methodological recommendations, tests, literature). RU: Учебно-методическое пособие содержит все необходимые в рамках Болонского процесса материалы (теоретические основы, дефиниции базовых понятий, тематика и проблематика занятий, вопросы к итоговому контролю, креативные задания, методические рекомендации, тесты, литература).

Онуфрієнко Г.С.Основи теорії мовної комунікації: Методичні матеріали для самостійної роботи студентів гуманітарних спеціальностей денної та заочної форм навчання – Запоріжжя: ЗНТУ, 2010. – 90с.

мовна комунікація, закони комунікації, теоретичні моделі комунікації, linguistic communication, intercourse, theoretical model of communication, языковая коммуникация, законы коммуникации, теоретические модели коммуникации