UK: Наведено методичні рекомендації та вказівки до виконання та захисту дипломного проектуза спеціальністю «Програмне забезпечення автоматизованих систем» EN: Place your metodichnі rekomendatsії that Price not specified to vikonannya ta Zahist thesis project for spetsіalnіstyu "Zabezpechennya avtomatizovanih software systems" RU: Приведены методические рекомендации и указания к выполнению и защите дипломного проекта по специальности «Программное обеспечение автоматизированных систем»

Методичні вказівки з дипломного проектування для студентів спеціальності 8.080403 “Програмне забезпечення автоматизованих систем” усіх форм навчання / уклад.: С. К . Корнієнко, С. М. Сердюк, Л. Ю. Дейнега, М. В. Калініна. – Запоріжжя : ЗНТУ, 2003. – 41 с.

дипломний проект, тематика, оформлення, рецензування, захист, graduation projects, subjects, design, review, protection, дипломний проект, тематика, оформление, рецензирование, защита