UK: Силабус навчальної дисципліни ВК Логіка спеціальність 073 «Менеджмент» входить до циклу дисциплін загальної підготовки, що забезпечують формування когнітивної, світоглядної, соціально-адаптивної , загальнокультурної компетенцій бакалаврів ФЕУ. Дисципліна сприятиме розвитку гнучкості мислення, устремлінню студентів до постійного професійного вдосконалення, особистісного зростання і самореалізації. Метою викладання дисципліни «Логіка» є розвиток когнітивних компетенцій студентів, формування інтелектуальної мобільності шляхом опанування навичок керування мисленнєвим процесом, розрізняння типів мислення та оволодіння прийомами креативного мислення. Завданням дисципліни «Логіка» є: розкриття психо-фізичних засад креативних здібностей; ознайомлення із принципами креативності; опанування засад управління мисленнєвою діяльністю; сформувати уявлення про типи креативного мислення; засвоїти прийоми критичного мислення; усвідомлення особливостей процесу планування дій. EN: Syllabus of the discipline VK Logic specialty 073 "Management" is part of a series of disciplines of general training, providing the formation of cognitive, ideological, socio-adaptive, cultural competencies of bachelors FEU. The discipline will promote the development of flexibility of thinking, the desire of students to continuous professional development, personal growth and self-realization. The purpose of teaching the discipline "Logic" is the development of cognitive competencies of students, the formation of intellectual mobility by mastering the skills of managing the thought process, distinguishing types of thinking and mastering the techniques of creative thinking. The tasks of the discipline "Logic" are: the disclosure of psycho-physical foundations of creative abilities; acquaintance with the principles of creativity; mastering the basics of mental activity management; to form an idea of the types of creative thinking; master the techniques of critical thinking; awareness of the peculiarities of the action planning process. RU: Силабус учебной дисциплины ВК Логика специальность 073 «Менеджмент» входит в цикл дисциплин общей подготовки, обеспечивающих формирование когнитивной, мировоззренческой, социально-адаптивной, общекультурной компетенций бакалавров ФЭУ. Дисциплина будет способствовать развитию гибкости мышления, устремлению студентов к постоянному профессиональному совершенствованию, личностному росту и самореализации. Целью преподавания дисциплины Логика является развитие когнитивных компетенций студентов, формирование интеллектуальной мобильности путем овладения навыками управления мыслительным процессом, различение типов мышления и овладение приемами креативного мышления. Задачей дисциплины «Логика» является: раскрытие психофизических устоев креативных способностей; ознакомление с принципами креативности; овладение основами управления мыслительной деятельностью; сформировать представление о типах креативного мышления; усвоить приемы критического мышления; осознание особенностей процесса планирования действий.

Силабус навчальної дисципліни «Логіка» спеціальність 281 «Публічне управління та адміністрування» / Укл.: Н.М. Дєвочкіна. – Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2021. – 11 с.

Загальна інформація, Пререквізіти і постреквізіти навчальної дисципліни, Характеристика навчальної дисципліни, General information, Prerequisites and postrequisites of the discipline, Characteristics of the discipline, Общая информация, Пререквизиты и постреквизиты учебной дисциплины, Характеристика учебной дисциплины