НУ «Запорізька політехніка»

UK: Розроблено індивідуальні завдання для виконання самостійної роботи з дисципліни “Вища математика. Математичний аналіз” для студентів денної форми навчання галузі знань 12 «Інформаційні технології». Частина 1 містить розділи «Диференціальне числення функції однієї змінної», «Функції кількох змінних» та «Інтегральне числення функції однієї змінної». Наведені 22 типових завдання по 30 варіантів. EN: Individual tasks for performing independent work on the discipline “Advanced Mathematics. Mathematical Analysis” for full-time students of branch of knowledge 12 «Information Technology» have been developed. Part 1 contains the sections «Differential calculus of one variable function», «Functions of several variables» and «Integral calculus of one variable function». There are 22 typical tasks with 30 variants. RU: Разработаны индивидуальные задания для выполнения самостоятельной работы по дисциплине “Высшая математика. Математический анализ” для студентов дневной формы обучения отрасли знаний 12 «Информационные технологии». Часть 1 содержит разделы «Дифференциальное исчисление функции одной переменной», «Функции нескольких переменных» и «Интегральное исчисление функции одной переменной». Приведено 22 типовых задания по 30 вариантов.

Індивідуальні завдання для самостійної роботи з дисципліни «Вища математика. Математичний аналіз» для студентів денної форми навчання галузі знань 12 «Інформаційні технології» (Частина 1) / Укл. Коротунова О. В. – Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2022. – 66 с.

диференціальне числення, функція кількох змінних, інтегральне числення, differential calculus, function of several variables, integral calculus, дифференциальное исчисление, функция нескольких переменных, интегральное исчисление