Архітектура комп’ютера та низькорівневе програмування : конспект лекцій для студентів спеціальності 122 «Комп’ютерні науки

UK: Розглянута архітектура сучасних комп’ютерів і методика створення програмного забезпечення мікропроцесорних систем. EN: The architecture of modern computers and methods of creating software for microprocessor systems are considered. RU: Рассмотрена архитектура современных компьютеров и методика создания программного обеспечения микропроцессорных систем.

Корнієнко С.К. «Архітектура комп’ютера та низькорівневе програмування»: Конспект лекцій для студентів спеціальності 122 «Комп’ютерні науки» / С.К. Корнієнко. – Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2021. – 90 с.

архітектура комп’ютера, мікропроцесор, система пам’яті, регістри, асемблер, computer architecture, microprocessor, memory system, assembler, архитектура компьютера, микропроцессор, система памяти, регистры общего назначения, методы адресации