Господарське право. Навчально-методичний комплекс для студентів заочної форми навчання спеціальності “Менеджмент організацій і адміністрування”

UK: Навчально-методичний комплекс для студентів заочної форми навчання спеціальності “Менеджмент організацій і адміністрування” (за вимогами кредитно-модульної системи) з дисципліни «Господарське право». EN: Educational-methodical complex for students of the correspondence form of training of specialty "Management of organizations and administration" (according to the requirements of credit-modular system) for the discipline "commercial law". RU: Учебно-методический комплекс для студентов заочной формы обучения специальности “Менеджмент организаций и администрирование” (по требованиям кредитно-модульной системы) по дисциплине «Хозяйственное право»

Кириченко Ю. В. Господарське право : навчально-методичний комплекс для студентів заочної форми навчання спеціальності “Менеджмент організацій і адміністрування” – Запоріжжя : ЗНТУ, 2014. – 45 с.

нормативно-правові акти, господарське право, господарські відносини, види підприємства, правове регулювання, ознаки суб’єктів господарювання, фізична особа, правовий статус, грошові зобов’язання, normative-legal acts, commercial law, economic relations, types of enterprises, legal regulation, signs of economic entities, a natural person, legal status, monetary obligations, нормативно-правовые акты, хозяйственное право, хозяйственные отношения, виды предприятий, правовое регулирование, признаки субъектов хозяйствования, физическая лицо, правовой статус, денежные обязательства