Робоча програма ППВВ 04 Інтегровані комп’ютерні технології для студентів спеціальності 131 Прикладна механіка, освітня програма (спеціалізація) Технології машинобудування.

UK: Надання студентам цілісних знань про новітні системи САПР CAD/CAM/CAE, розрахованих на вирішення актуальних проблем виробництва. EN: Providing students with a thorough knowledge of the latest CAD / CAM / CAE CAD systems designed to address topical production problems. RU: Предоставление студентам целостных знаний о новейших системы САПР CAD / CAM / CAE, рассчитанных на решение актуальных проблем производства.

Робоча програма ППВВ 04 Інтегровані комп’ютерні технології для студентів спеціальності 131 Прикладна механіка, освітня програма (спеціалізація) Технології машинобудування / уклад. Є. В. Вишнепольський . - Запоріжжя : ЗНТУ, 2018. - 10 с.

інтегровані технології, розрахунок на міцність, САПР, Siemens NX, інженерний аналіз, розширена симуляція, метод кінцевих елементів, полігональна геометрія, сітка кінцевих елементів, тепловий розрахунок, integrated technologies, calculation of strength, SAPR, Siemens NX, engineering analysis, extended simulation, finite element method, polygonal geometry, net of finite elements, heat calculation, интегрированные технологии, расчет на прочность, САПР, Siemens NX, инженерный анализ, расширенная симуляция, метод конечных элементов, полигональная геометрия, сетка конечных елементов, тепловой расчет