НУ «Запорізька політехніка»

UK: Опорний конспект лекцій з дисципліни «Організація послуг харчування» для студентів спеціальності «Туризм» EN: Reference syllabus of lectures on the subject "Organization of food services" for students majoring in "Tourism" RU: Опорный конспект лекций по дисциплине «Организация услуг питания» для студентов специальности «Туризм»

Опорний конспект лекцій з дисципліни «Організація послуг харчування» для першого (бакалаврського) рівня освіти для студентів спеціальності «Туризм» галузі знань 24 «Сфера обслуговування» / Укл.: Т.С. Кукліна. – Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2021. – 30 с.

ресторанний бізнес, організація, організація, обслуговування, restaurant business, organization, control, service, ресторанный бизнес, организация, контроль, обслуживание