UK: Головне завдання дипломного проєктування – рішення техніко-економічних завдань підвищення ефективності функціонування транспортних систем промислових підприємств. Здобувачі вищої освіти можуть обирати власну тематику в рамках спеціальності за якою здійснюється їх підготовка EN: The main task of diploma design is the solution of technical economic tasks to increase the efficiency of functioning transport systems of industrial enterprises. Applicants for higher education education can choose their own subject within the specialty for which is their preparation. RU: Главная задача дипломного проектирования - решение технико- экономических задач повышения эффективности функционирования транспортных систем промышленных предприятий. соискатели высшей образования могут выбирать свою тематику в рамках специальности по которой осуществляется их подготовка.

Методичні вказівки до дипломного проєктування для студентів денної та заочної форми навчання спеціальності 275 «Транспортні технології (за видами)» освітньої програми «організація перевезень і логістичне управління на залізничному транспорті» – НУ «Запорізька політехніка». 2021. – 38 с.