Робоча програма дисципліни «Автоматизація виробничих процесів»

UK: Наведено робоча програма дисципліни «Автоматизація виробничих процесів» EN: The work program of the discipline "Automation of production processes" RU: Приведена рабочая программа дисциплины «Автоматизация производственных процессов»

Робоча програма ППВВ 06 Автоматизація виробничих процесів для студентів спеціальності 131 Прикладна механіка, освітня програма (спеціалізація) «Технології машинобудування» / уклад. С. І. Дядя. - Запоріжжя : НУЗП, 2019. - 11с.

робоча програма, карта потоків, автоматизація, продуктивність, завантаження, обробка, контроль, work program, thread map, automatization, productivity, loading, working, control, рабочая программа, карта потоков, автоматизация, производительность, загрузка, обработка, контроль