Конспекти лекцій з дисципліни “ Сучасні спеціалізовані електронні та мікропроцесорні пристрої автоматики ” для студентів спеціальності 132 “ Матеріалознавство ” усіх форм навчання, частина 1

UK: Конспект лекцій містить основні питання з дисципліни «Сучасні спеціалізовані електронні та мікропроцесорні пристрої автоматики» EN: Lecture notes of the discipline contain the main questions of discipline " Modern specialized electronic and microprocessor automation devices" RU: Конспект лекций содержит основные вопросы по дисциплине «Основы электроники и микропроцессорной техники»

Конспект лекцій з дисципліни “ Сучасні спеціалізовані електронні та мікропроцесорні пристрої автоматики ” для студентів спеціальності 132 “ Матеріалознавство ” усіх форм навчання частина 1/ уклад.- доцент Антонов М.Л. старший викладач Васильєва Є.В Запоріжжя : НУ ”Запорізька Політехніка”, 2020 – 65 с.

relay, programming basics, relay electrical connection, реле, основи програмування, електричні з’єднання реле, реле, основы программирования, электрические соединения реле