UK: Наведені методичні вказівки до переддипломної практики, виконання та захисту кваліфікаційної роботи магістрів, що навчаються за спеціальністю 133 «Галузеве машинобудування», освітня програма «Двигуни внутрішнього згорання» EN: These guidance are for pre-diploma practice, preparation and presentation of Master thesis for students studying in specialty 133 " Industrial Machine Engineering", educational program "Internal Combustion Engines" RU: Приведены методические указания к преддипломной практике, выполнению и защите квалификационной работы магистров, обучающихся по специальности 133 «Отраслевое машиностроение», образовательная программа «Двигатели внутреннего сгорания»

Методичні вказівки до переддипломної практики, виконання та захисту кваліфікаційної роботи магістрів, що навчаються за спеціальністю 133 «Галузеве машинобудування», освітня програма «Двигуни внутрішнього згорання» / уклад.: Г. І. Слинько, В. І. Кубіч, Р. Ф. Сухонос. – Запоріжжя : ЗНТУ, 2018. – 38 с.

дипломний проект, вимоги, стажування, двигун внутрішнього згорання, об’єкт дослідження, diploma project, demands, training, object of research, internal combustion engine, дипломный проект, требования, стажировка, объект исследования, двигатель внутреннего сгорания