Лабораторні роботи з дисципліни " Нейромережеві методи обчислювального інтелекту"

UK: Наведені методичні рекомендації та вказівки до виконання лабораторних робіт з дисципліни "Нейромережеві методи обчислювального інтелекту". EN: These guidelines and instructions for laboratory work on discipline "Neural Methods of Computational Intelligence". RU: Приведенные методические рекомендации и указания к выполнению лабораторных работ по дисциплине "Нейросетевые методы вычислительного интеллекта".

Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт з дисципліни "Нейромережеві методи обчислювального інтелекту" для студентів спеціальності 7.05010104 "Системи штучного інтелекту" усіх форм навчання / уклад. : С. О. Субботін. – Запоріжжя: ЗНТУ, 2014. – 60 с.

нейромережеві методи, обчислювальний інтелект, нейромережі прямого поширення, нейромережі з латеральними зв’язками, neural network techniques, computational intelligence, neural networks of direct distribution, neural network with material links, нейросетевые методы, вычислительный интеллект, нейронные сети прямого распространения, нейросети с материальными связями