Робоча програма «Фінанси»

UK: Дисципліна «Фінанси» має мету надання фундаментальних знань з функціонування фінансів та їх впливу на соціально-економічний розвиток суспільства, розширення та поглиблення теоретичних знань студентів про фінансову систему держави, порядок формування та використання фондів фінансових ресурсів, які забезпечують функціонування кожної окремої її складової. EN: The educational subject "Finance" has the goal of providing fundamental knowledge of the functioning of finances and their impact on the socio-economic development of society, expanding and deepening students' theoretical knowledge about the financial system of the state, the procedure for the formation and use of funds of financial resources that ensure the functioning of each of its individual components. RU: Дисциплина «Финансы» имеет цель предоставления фундаментальных знаний по функционированию финансов и их влиянию на социально-экономическое развитие общества, расширению и углублению теоретических знаний студентов о финансовой системе государства, порядке формирования и использования фондов финансовых ресурсов, обеспечивающих функционирование каждой отдельной его составляющей.

Робоча програма «Фінанси» для студентів спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування», освітня програма (спеціалізація) Фінанси і кредит. „ 16” серпня 2021 року - 18 с.

Financial system, State finance, Taxes, State trust funds, Фінансова система, Державні фінанси, Податки, Державні цільові фонди, Финансовая система, Государственные финансы, Налоги, Государственные целевые фонды