Силлабус дисципліни «Бюджетна система»

НУ «Запорізька політехніка»

UK: Дисципліна «Бюджетна система» спрямована на формування у студентів теоретичних знань та вироблення практичних навичок щодо управління бюджетними ресурсами, організації бюджетного процесу на державному і місцевому рівнях, формування і аналізу документів, які використовуються на всіх стадіях бюджетного процесу. Дисципліна передбачає послідовне та систематизоване вивчення засад побудови бюджетної системи, формування доходів та здійснення видатків державного і місцевих бюджетів, оцінювання результатів впливу бюджету на соціально-економічний розвиток держави. аналізу біржових цін та курсів. EN: The discipline "Budget System" is aimed at forming students' theoretical knowledge and developing practical skills in managing budget resources, organizing the budget process at the state and local levels, the formation and analysis of documents used at all stages of the budget process. The discipline involves a consistent and systematic study of the principles of building a budget system, the formation of revenues and expenditures of state and local budgets, assessing the results of the budget on the socio-economic development of the state. analysis of stock prices and exchange rates. RU: Дисциплина «Бюджетная система» направлена на формирование у студентов теоретических знаний и выработка практических навыков по управлению бюджетными ресурсами, организации бюджетного процесса на государственном и местном уровнях, формирования и анализа документов, используемых на всех стадиях бюджетного процесса. Дисциплина предполагает последовательное и систематизированное изучение основ построения бюджетной системы, формирования доходов и осуществления расходов государственного и местных бюджетов, оценки результатов воздействия бюджета на социально-экономическое развитие государства. анализа биржевых цен и курсов.

Силлабус навчальної дисципліни «Бюджетна система» для студентів спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування», освітня програма (спеціалізація) Фінанси і кредит / уклад. Ю.О.Набатова. - Запоріжжя : НУ ЗП, 2019. - 5с

budget expenditures, local budget, local debt, income, видатки бюджету, місцевий бюджет, місцевий борг, доходи, расходы бюджета, местный бюджет, местный долг, доходы