UK: Методичні вказівки для самостійної роботи студентів з дисципліни «Діловодство в туризмі» EN: Methodical instructions for independent work of students with discipline "The records management in the tourism" for students specialty 242 "Tourism" RU: Методические указания для самостоятельной работы студентов по дисциплине «Деловодство в туризме» для студентов специальности 242 «Туризм»

Методичні вказівки для самостійної роботи студентів з дисципліни «Діловодство в туризмі» для студентів спеціальності 242 «Туризм» усіх форм навчання / Укл.: М.В. Бєлікова. – Запоріжжя: ЗНТУ, 2017. – 24 с.

Діловодство в туризмі, Документування, Організації діяльності туристичного агентства, Документація туристичного агентства, The records management in the tourism, Documentation, Organization of the tour agency’s activity, Tour agency documentation, Деловодство в туризме, Документирование, Организация деятельности туристического агентства, Документация туристического агентства