UK: Методичні вказівки до практичних робіт з дисципліни «Математичні методи наукових досліджень в енергетиці» EN: Methodological instructions for practical works in the discipline "Mathematical methods of scientific research in energy"

Методичні вказівки до практичних робіт з дисципліни «Математичні методи наукових досліджень в енергетиці» для студентів спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» всіх форм навчання / Укл.: Д.О. Кулагін – Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2024 – 14 с.

Методичні вказівки, Methodological guidelines