Методичні вказівки з дисципліни “Електроніка та основи схемотехніки” для студентів заочної форми навчання спеціальності №173 “Авіоніка”

UK: Наведені методичні рекомендації та вказівки з дисципліни «Електроніка та основи схемотехніки» EN: The brought methodical recommendations over and pointing for correspondence forms of education on discipline “Electronic and circuit engineering” RU: Приведены методические рекомендации и указания для студентов заочной формы обучения по дисциплине «Электроника и основы схемотехники»

Методичні вказівки з дисципліни «Електроніка та основи схемотехніки» для студентів спеціальності 173 – «Авіоніка» спеціалізації заочних форм навчання / уклад.: М. Л. Антонов, Є. В. Васильєва – Запоріжжя : ЗНТУ, 2018. – 38 с.

електроніка, електричні процеси, перехідні процеси, електричне коло, електромагнітні процеси, тиристор, electronics, electrical processes, transients, electrical circuit, electromagnetic processes, thyristor, электроника, электрические процессы, переходные процессы, электрическая цепь, электромагнитные процессы, тиристор