UK: Подано поняття національної і державної мов, державної мовної політики, функційних стилів; відомості з лексики та морфології сучасної української мови, зокрема особливостей використання іменників, прикметників, числівників та дієслівних форм у професійному спілкуванні. Розміщено також різноманітні усні та письмові завдання для самоконтролю, спрямовані на самостійну творчу роботу студентів і роботу зі словниками та довідковою літературою. EN: The notions of national and state language, state language policy, functional styles are defined; the materials of the Ukrainian language vocabulary and morphology are given, the peculiarities in using nouns, adjectives, numerals and verbs in professional communication in particular. Written and oral tasks for self-control, self-study, work with dictionaries and reference materials are offered. RU: Даны понятия национального и государственного языка, государственной языковой политики, функциональных стилей; материалы по лексике и морфологии современного украинского языка, в частности особенностей использования имен существительных, прилагательных, числительных и глагольных форм в профессиональном общении. Размещены также устные и письменные задания для самоконтроля, самостоятельной творческой работы студентов, работы со словарями и справочной литературой.

Методичні вказівки та практичні завдання (роздатковий матеріал) з дисципліни «Українська мова (за професійним спрямуванням)» для студентів економічних спеціальностей денної форми навчання (1 модуль) / уклад.: К. С.Бондарчук. – Запоріжжя : ЗНТУ, 2013. – 46 с.

національна мова, державна мова, функції мови, мовна норма, орфоепічна норма, лексична норма, орфографічна норма, граматична норма, стилістична норма, national language, state language, language functions, language norm, orthoepic norm, lexical norm, orthographic norm, grammatical norm, stylistic norm, национальный язык, государственный язык, функции языка, языковая норма, орфоэпическая норма, лексическая норма, орфографическая норма, грамматическая норма, стилистическая норма