Методичні рекомендації для самостійної роботи з вивчення дисципліни "Теоретичні основи технології виготовлення деталей та складання машин"

UK: Наведено методичні рекомендації та вказівки самостійної роботи з вивчення дисципліни "Технологічні основи машинобудування". EN: Methodical recommendations and instructions for independent work on the study discipline "Theoretical Foundations of technology parts manufacturing and assembly of machines". RU: Приведены методические рекомендации и указания для самостоятельной работы по изучению дисциплины "Теоретические основы технологии изготовления деталей и сборки машин".

Методичні рекомендації для самостійної роботи студентів освітньо-кваліфікаційного рівня – бакалавр – з вивчення дисципліни «Теоретичні основи технології виготовлення деталей та складання машин» за спеціальністю 6.05050201 «Технології машинобудування» всіх форм навчання / Укл. Н.В. Гончар – Запоріжжя: ЗНТУ, 2015. – 34 с.

технологічний процес, послідовність виготовлення деталей, режими різання, нормування операцій, складання машин, розробка операційної технології, оформлення технологічної документації, technological process, the sequence of machining, cutting modes, rationing of operations, assembly machines, the development of operating technologies, preparation of technological documentation, технологический процесс, последовательность обработки деталей, режимы резания, нормирование операций, сборка машин, разработка операционной технологии, оформление технологической документации