Робоча програма навчальної дисципліни «Цифровізація врядування» для здобувачів вищої освіти спеціальності 073 «Менеджмент» освітньої програми «Менеджмент організацій та адміністрування» ОС «Бакалавр»

Національний університет "Запорізька політехніка"

UK: Наведено мета, завдання, загальні та фахові компетенції, програмні результати навчання, структура навчальної дисципліни, перелік тем семінарських занять, методи організації процесу навчання та контролю, рекомендована література та джерела. EN: The goal, tasks, general and professional competencies, program results of training, structure of the academic discipline, a list of topics for seminars, methods of organizing the process of learning and control, recommended literature and sources are given. RU: Приведены цель, задачи, общие и профессиональные компетенции, программные результаты обучения, структура учебной дисциплины, перечень тем семинарских занятий, методы организации процесса обучения и контроля, рекомендованная литература и источники.

Робоча програма навчальної дисципліни «Цифровізація врядування» для підготовки здобувачів вищої освіти ОС «Бакалавр» галузі знань 07 «Управління та адміністрування», спеціальності 073 «Менеджмент», освітня програма (спеціалізація) «Менеджмент організацій та адміністрування» / Укл.: В.С. Корольков – Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2021, – 21 с.

цифровізація врядування, адекватність інформації, інформаційний вплив, цифрове представлення інформації, криптографічний захист, електронний підпис, цифрова трансформація, digitization of governance, adequacy of information, information impact, digital presentation of information, cryptographic protection, electronic signature, digital transformation, цифровизация управления, адекватность информации, информационное влияние, цифровое представление информации, криптографическая защита, электронная подпись, цифровая трансформация