Робоча програма дисципліни «Сучасні технології в машинобудуванні»

Наведена робоча програма дисципліни «Сучасні технології в машинобудуванні» EN: The work program of the discipline «Modern technologies in mechanical engineering» RU: Приведена рабочая программа дисциплины «Современные технологии в машиностроении»

Робоча програма ППВВ 05 Сучасні технології в машинобудуванні для студентів спеціальності 131 Прикладна механіка, освітня програма (спеціалізація) «Технології машинобудування» / уклад. В. О. Логомінов. - Запоріжжя : НУ «Запорізька політехніка», 2019. - 16 с.

робоча програма, адитивні технології, сучасні технології, нанотехнології, генеративні технології, 3D принтер, швидке прототипування, working programm, additive technology, modern technologies, nanotechnology, generative technologies, 3D printer, rapid prototyping, рабочая программа, аддитивные технологии, современные технологии, нанотехнологии, генеративные технологии, быстрое прототипирование